Kde se u nás najíte?

Jako hlavní centrum dění lze zajisté považovat vyhlášený hostinec u Michala kde se bezpochyby skvěle najíte a napijete, za vyhlášenými sladkostmi a dobroty můžete přes ulici do cukrárny Pampeliška kde si můžete i nakoupit v potravinách. Upomínkové předměty nakoupíte v našem infocentru u Michala!

restaurace


Každý prášilský výlet začíná nebo končí v našem hostinci. Jsme oázou na cestě po šumavských kopcích a útulným zázemím pro váš odpočinek. Více než 70 míst ve vnitřní částí restaurace a obdobný počet míst na letní terase poskytuje dostatek prostoru pro všechny příchozí hosty i uzavřené skupiny. Menu našeho hostince je zaměřené převážně na českou kuchyni. Jídla, která u nás podáváme, vaříme podle tradičních receptur, 
z vlastních surovin a lokálních zdrojů. Hovězí maso z vlastního chovu simentálského plemene s původem ve Švýcarsku dosahuje jedinečných kvalit a výrazné chutě. Zelenina vypěstovaná ve vlastní šumavské biofarmě v nadmořské výšce 900 m.n.m. dodává našim pokrmům nezaměnitelnou a originální chuť. K jídlu podáváme poctivé pivo plzeňského typu a 
v nabídce nechybí kompletní nabídka nápojů včetně vín z Moravské produkce. Kuchaři pravidelně vyjíždějí za vzděláním do pražského kulinářského institutu. 
Ať už jde o pokrmy z denní nabídky nebo večerní a la carte menu, snažíme se odvádět poctivé řemeslo. 

cukrárna


Sladká tečka v srdci Šumavy pohladí nejen na srdci. Cukrárna Pampeliška disponuje 36 místy k sezení, v letních měsících si naše sladkosti a výbornou kávu můžete vychutnat na venkovní terase s výhledem na dětské hřiště. Většina produktů pochází z rukou šumavských cukrářů. Ve stejném objektu najdete také obchod s potravinami, kde najdete základní zboží včetně drobných upomínkových předmětů. Parkoviště se nachází v bezprostřední blízkosti cukrárny a celý objekt je nekuřácký.


Chcete si domluvit individuální stravu? Volejte na:

+420 603 931 204